resim
GüncelSpor

Aksaraysporluların Otobüsüne Saldırdılar

Aksaray Sporun galibiyetle ayrıldığı Maç öncesi  bir grup silifkespor taraftarlarınca 68 Aksaray Belediyespor futbolcuları ve taraftarlarının bulunduğu otobüsün taşlanarak camlarının kırılması futbolun güzelliğine gölge düşürdü.

Taşlı saldırının ardından Silifkespor taraftarları sahada da olay çıkartarak,futbolcu ve taraftarlara sözlü sataşmada bulundu.

 68 Aksaray Belediyespor taraftar ve futbolcularının  yaşanan çirkin olaylarda sağduyulu davranması, olayların büyümesine engel oldu.68 Aksaray Belediyespor taraftarları şampiyonluk sonrası,camları kırılan otobüs içerisinde öz çekim yaparak sosyal medya hesaplarında  “yellene yellene geliyoruz”ifadeleri tebessümle karşılandı.

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 5. Grup son hafta karşılaşmalarında Medcem Silifkespor  ile Aksaray Belediyespor karşı karşıya geldi. Oynanan maçta Aksaray Belediyespor Ömer Çiçek 24.dakika,Enes Soy 45+2´de attığı muhteşem gollerle ilk yarıyı 2-0 .üstünlükle tamamladı.Medcem Belediyespor oyuncusu Necati Önal´ın 82.dakikada penaltıdan attığı gol ile durum 2-1 oldu.Maç Aksaray Belediyespor´un 2-1 üstünlüğü ile sona erdi.

Comment here