resim
BelediyeGüncel

Aksaray Belediyesi’nden Muhtarlara Bilgisayar Jesti

Aksaray Belediyesi, muhtarlıkların halka daha iyi hizmet verebilmeleri için 19 Mahalle muhtarına bilgisayar desteği verdi.
Muhtarlardan gelen talep üzerine Aksaray Belediyesi tarafından muhtarlıklara tam donanımlı, bilgisayar hediye edildi.
Yeni seçilen 19 Mahalle muhtarı Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’i makamında ziyaret etti.
Aksaray Belediyesi tarafından Mahalle Muhtarlarına verilecek olan 19 adet bilgisayarın ilki Başkanlık Makamında düzenlenen törenle, Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Mehmet Emekli’ye teslim edildi.
Belediye Başkanı Evren Dinçer, ilk bilgisayarı “Hayırlı hizmetlerde kullanılması temennisi ile Kurtuluş Muhtarı Mehmet Emekli’ye teslim etti.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, bilgisayar teslim töreninde yaptığı açıklamada muhtarlardan bilgisayar ve yazıcı konusunda talep geldiğini ve bu talebi olumlu karşıladıklarını söyledi.

Başkan Evren Dinçer açıklamasının devamında “Biliyorsunuz Muhtarlar, devletin halkla buluşmasında ilk basamağını oluşturuyor. Halkımızın istek ve taleplerini bizlere ulaştıran, Mahallelerinde yapılan hizmetlerin yakın takipçisi, devletimizin halkla buluştuğu ilk makam olan muhtarlarımızın hizmet kalitesini yükseltmek ve şehrimizde daha iyi hizmet sunmalarını sağlamak adına 19 mahalle muhtarımıza bilgisayar hediye ettik. Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullansınlar.” şeklinde konuştu.

Comment here